Дипломати ЄС заявили про подальшу підтримку ядерної угоди з Іраном

Верховний представник Європейського союзу з закордонних справ і політики безпеки Федеріка Моґеріні заявила, що ЄС і надалі підтримуватиме ядерну угоду з Іраном на тлі виникнення ймовірного конфлікту через заяви обраного майбутнього президента США Дональда Трампа про ймовірний перегляд угоди.

«ЄС продовжить працювати над тим, щоб ця вкрай важлива домовленість дотримувалася і виконувалася, передусім для нашої безпеки», – заявила голова європейської дипломатії на засіданні керівників МЗС країн-членів Євросоюзу.

На тому ж засіданні британський міністр закордонних справ Борис Джонсон також повідомив журналістам, що угода має бути збережена.

У понеділок також президент США Барак Обама у заяві до першої річниці початку імплементації іранської ядерної угоди вказав на переваги домовленостей, які дають «конкретні результати в створенні США і світу безпечнішим».

16 січня Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) заявило, що Іран виконує ключові зобов’язання у рамках ядерної угоди зі світовими лідерами.

Угода, укладена у 2015 році між Тегераном та світовими лідерами, передбачає обмеження ядерної програми Ірану в обмін на скасування санкцій.

Обраний майбутній президент США Дональд Трамп під час своєї виборчої кампанії заявляв про можливість «розірвати» або переглянути угоду щодо обмеження атомних програм Ірану в обмін на скасування санкцій. Трамп також критикував угоду за те, що вона, на його думку, гарантує Ірану занадто багато.

дата публікації: 17-01-2017

автор:


коментарі:

Головне

Зе+Хомчак
Зеленський призначив випускника московського військового училища Хомчака начальником Генштабу – Головнокомандувачем ЗС України
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Руслан Хомчак закінчив Московське загальновійськове училище. А стрімкий кар’єрний зліт Хомчака розпочався після приходу до влади убивці і зрадника януковича. У 2011 році полковник Хомчак указом Президента України № 859/2011 від 23 серпня 2011 року отримує військове звання генерал-майора. У травні 2012 його підвищують з посади начальника штабу 8-го армійського корпусу до командира 6-го армійського корпусу, а у серпні 2013 року присвоюють військове генерал-лейтенанта.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: