Рейтинг підтримки Трампа у США знизився напередодні інавгурації – опитування

Згідно з даними досліджень американської соціологічної компанії Gallup, оприлюдненими 16 січня, за кілька днів до вступу на посаду президента США Дональд Трамп має один з найвищих антирейтингів за час вимірювань цього показника компанією з 1992 року.

Так, згідно з даними соціологів, 55% американців незадоволені майбутнім лідером. Позитивно про Трампа відгукуються 40% респондентів. В опитуванні взяли участь 1032 дорослих громадян у різних штатах з 4 до 8 січня.

Водночас, за даними Gallup, рейтинги популярності Дональда Трампа і під час виборчої кампанії не сягали позначки вище ніж 38%.

Тим часом, рейтинг популярності президента США Барак Обама, який залишає Білий дім, складає 58%.

Згідно з системою непрямих виборів у США під час голосування за президента країни 8 листопада висуванець від Республіканської партії Дональд Трамп здобув достатню кількість голосів виборників, перемігши висуванку від Демократичної партії Гілларі Клінтон. Дональд Трамп складе президентську присягу і обійме посаду 20 січня 2017 року.

дата публікації: 17-01-2017

автор:


коментарі:

Головне

Ловіть Осипову
У Києві вільно бродять і ведуть підривну діяльність ворожі кремлівські тв-пропагандони: Инна Осипова і Андрей Стеняхин
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

У мережі опублікували фотографії, на яких видно, як путінські пропагандони безперешкодно ведуть репортажі з української столиці. Українці звернулися до правоохоронних органів з проханням адекватно відреагувати на дану інформацію. Потрібно відловлювати!, у клітку, а потім обмінювати на українських полонених! – пишуть деякі з них.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: