Росії не можна довіряти – ставлениця Трампа в ООН

Ніккі Гейлі, призначена обраним президентом США послом в ООН, заявляє, що Росія не може мати довіри і мусить вжити «позитивних дій» перед тим, як Вашингтон скасує санкції проти Москви.

18 січня на слуханні у комітеті з закордонних справ Сенату, що розглядає її затвердження, губернатор південної Кароліни Гейлі зазначила, що Росія намагається «демонструвати м’язи».

«Не думаю, що ми можемо їм довіряти», – заявила Гейлі.

У разі схвалення її кандидатури Сенатом, Ніккі Гейлі замінить на посаді посла США в ООН Саманту Пауер, яка різко критикує Росію за анексію українського Криму, агресію на Донбасі й підтримку Москвою режиму сирійського президента Башара аль-Асада.

44-річна Ніккі Гейлі є дочкою мігрантів з Індії.

Під час праймеріз республіканців Ніккі Гейлі критикувала Дональда Трампа за висловлювання щодо мігрантів. Вона підтримувала його суперників на первинних виборах, але потім оголосила, що голосуватиме за Трампа.

дата публікації: 18-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Андрій Богдан
Зеленський покарав юриста, бо той публічно заявив, що Андрій Богдан потрапляє під люстрацію
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Зеленський виключив з міжнародної делегації, яка вирушить до Гааги, заступника міністра юстиції Сергія Пєтухова. Бо він публічно заявляв про те, що нинішній глава Адміністрації президента Андрій Богдан потрапляє під люстрацію, тобто незаконно займає посаду

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: