Росії не можна довіряти – ставлениця Трампа в ООН

Ніккі Гейлі, призначена обраним президентом США послом в ООН, заявляє, що Росія не може мати довіри і мусить вжити «позитивних дій» перед тим, як Вашингтон скасує санкції проти Москви.

18 січня на слуханні у комітеті з закордонних справ Сенату, що розглядає її затвердження, губернатор південної Кароліни Гейлі зазначила, що Росія намагається «демонструвати м’язи».

«Не думаю, що ми можемо їм довіряти», – заявила Гейлі.

У разі схвалення її кандидатури Сенатом, Ніккі Гейлі замінить на посаді посла США в ООН Саманту Пауер, яка різко критикує Росію за анексію українського Криму, агресію на Донбасі й підтримку Москвою режиму сирійського президента Башара аль-Асада.

44-річна Ніккі Гейлі є дочкою мігрантів з Індії.

Під час праймеріз республіканців Ніккі Гейлі критикувала Дональда Трампа за висловлювання щодо мігрантів. Вона підтримувала його суперників на первинних виборах, але потім оголосила, що голосуватиме за Трампа.

дата публікації: 18-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: