Україна найняла американських лобістів для відстоювання своїх інтересів – Шимків

Секретар Національної ради реформ, заступник голови Адміністрації президента України Дмитро Шимків підтверджує, що Україна найняла американських лобістів для відстоювання інтересів держави.

«З метою просування інтересів України у США, залучення американських інвестицій та інформування урядових і громадських інституцій США, щодо досягнень і результатів реформ в Україні, Національна рада реформ за сприяння українського Фонду підтримки Реформ в Україні залучила у якості консультантів, американську компанію BGRGroup», – написав Шимків 18 січня у Facebook.

Раніше низка ЗМІ повідомила, що для лобіювання інтересів України Адміністрація президента найняла компанію BGR Group, засновану губернатором штату Міссісіпі Гейлі Барбуром.

дата публікації: 18-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

ZK-наркота
Зеленский отказался сдавать тест на наркотики по волосам. Ему есть что скрывать!
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Делая тест по волосам два раза в год, вы полностью исключите наркоманов из кандидатов в Президенты, а также дисциплинируете всех сотрудников Администрации Президента. Теперь, под страхом увольнения, у них не будет желания покурить даже травку. А еще вы, воэможно, спасете собственных детей, ведь они не будут наблюдать Президента-наркомана!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: