У США заявляють про завершення справи з Deutsche Bank

Міністерство юстиції США заявило про завершення врегулювання справи з Deutsche Bank на 7,2 мільярда доларів. Ця заява з’явилася 17 грудня, майже за місяць після оприлюднення банком умов врегулювання.

Німецький банк повинен буде заплатити 3,1 мільярда штрафу готівкою і надати 4,1 мільярда у вигляді допомоги проблемним домогосподарствам, позичальникам та постраждалим громадянам.

Deutsche Bank звинувачують у тому, що він вводив в оману інвесторів під час продажу іпотечних цінних паперів у період між 2006-м і 2007-м роками.

«Deutsche Bank не лише ввів в оману інвесторів, він прямо сприяв міжнародній фінансовій кризі», – заявляла міністр юстиції США Лоретта Лінч.

Початкова сума претензій до Deutsche Bank становила 14 мільярдів доларів. На тлі цього минулої осені акції банку падали до рекордних мінімумів.

Як і передбачалося, цю справу врегулювали до інавгурації обраного президента США Дональда Трампа, яка має відбутися 20 січня.

дата публікації: 18-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Олександр ткаченко продовжує смоктати у смердючого товстозадого шахрая коломойського
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Законопроекти, які ініціює міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський та народний депутат України Олександр Ткаченко щодо регуляції діяльності ЗМІ, можуть стати інструментами згортання свободи слова в Україні. Про це заявив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: