Порошенко закликав керівників низки західних компаній до приватизації в Україні

Президент України Петро Порошенко закликав керівників низки західних компаній до участі в приватизації в Україні, повідомляє прес-служба Адміністрації президента. 

За повідомленням, на заходах Всесвітнього економічного форуму Порошенко провів низку зустрічей з керівниками великих західних компаній, зокрема з головою ради директорів компанії «АрселорМіттал» Лакшмі Мітталом та генеральним директором Cargill Девідом Макленнаном.

В адміністрації президента повідомляють, що Порошенко висловив сподівання на розвиток інвестиційної співпраці з «АрселорМіттал», зокрема, перехід на нові технології виробництва.

Металургійна компанія «АрселорМіттал» у жовтні 2005 року купила на конкурсі 93,02% акцій ВАТ «Криворіжсталь». Нині публічне акціонерне товариство «АрселорМіттал Кривий Ріг» є частиною міжнародної корпорації «АрселорМіттал» і є одним з найбільших виробників сталевого прокату в Україні. 

Після приватизації «Криворіжсталі» протягом восьми років тривав судовий розгляд за позовом консорціуму «Інвестиційно-металургійний союз» (ІМС). У 2013 році Господарський суд Києва закрив справу щодо приватизації ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». 

У 2016 році українська влада заявила про намір провести приватизацію низки підприємств, найвідоміше з яких Одеський припортовий завод. Однак післякількох невдалих спроб провести приватизацію ОПЗ прем’єр-міністр Володимир Гройсман висловив своє незадоволення діяльністю Фонду державного майна України (ФДМУ) і запропонував провести перевірку фонду. 

дата публікації: 19-01-2017

автор:


коментарі:

Головне

Путін в Лугандонії
Кривавий путін погрожує роздавати паспорти громадянам України, а Зеленський розважається на пляжі
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Рішення поїхати до Туреччини розкритикувала частина соратників чинного президента України Петра Порошенка. Зокрема, перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко написала на своїй сторінці у мережі, що Порошенко протягом останніх п’ятьох років мав лише кілька днів відпустки і не мав вихідних.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: