Світові лідери висловлюють бажання працювати з адміністрацією Трампа

Світові лідери вітають президента США Дональда Трампа з інавгурацією, висловлюючи бажання працювати з його адміністрацією, а деякі закликають до співробітництва у сфері безпеки.

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей, в інтерв’ю, опублікованому 20 лютого у Financial Times, висловила думку, що Трамп «усвідомлює важливість і значення НАТО» попри його критику на адресу альянсу.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ привітав Дональда Трампа, наголосивши, що «посилення альянсу є добрим як для США, так і для Європи».

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв та голова МЗС Сергій Лавров висловили оптимізм щодо відносин з адміністрацією Трампа, зазначивши, що Москва готова зробити свій внесок у покращення відносин з Вашингтоном.

Папа Франциск заявив, що Дональд Трамп має послуговуватися етичними нормами у своїй роботі, допомагаючи бідним.

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді, президент України Петро Порошенко та лідер Косова Хашим Тачі у Twitter привітали Трампа, висловивши надію на добру співпрацю з його адміністрацією.

20 січня Дональд Трамп склав присягу президента США.

Сотні тисяч людей зібралися у столиці США Вашингтоні на церемонію інавгурації 45-го президента Дональда Трампа. Частина з них святкує цю подію, частина – протестує.

Дональд Трамп – перший в історії США підприємець і мільярдер, який став президентом.

дата публікації: 20-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зеленському пора обрізати член, одягати кепу і втікати в Ізраїль!
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Підписавши угоду в Мінську про створення Консультативної ради з представниками “окремих районів України”, батько корупції леонід кучма, за вказівкою зеленського, прямо порушив Конституцію і закон України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих теріторіях у Донецькій та Луганській областях

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: