Франція: Амон і Вальс виходять у другий тур «праймеріз» соціалістів

У Франції Бенуа Амон і Манюель Вальс вийши у другий тур «праймеріз» Соціалістичної партії з обрання кандидата в президенти на виборах навесні. Про це повідомили в штаб-квартирі соціалістів 22 січня, зазначивши, що Амон у першому турі випередив Вальса за кількістю набраних голосів.

Другий тур попередніх виборів у соціалістів відбудеться через тиждень після першого – 29 січня.

Амон був звільнений з уряду президента-соціаліста Франсуа Олланда за критику його економічної політики. Вальс наприкінці минулого року оголосив про відставку з посади прем’єра, щоб сконцентруватися на передвиборчій кампанії.

Нинішній президент-соціаліст Франсуа Олланд у виборах не бере участь через низькі рейтинги. Наприкінці минулого року опитування громадської думки показували, що чинного главу держави підтримують лише 4 відсотки французів.

Судячи з опитувань, у партії Соціалістів мало шансів пройти до другого туру президентських виборів. На думку експертів, за право зайняти пост президента Франції боротимуться кандидат від правоцентристів Франсуа Фійон і лідер ультраправої партії «Національний фронт» Марін ле Пен.

дата публікації: 23-01-2017

автор:


коментарі:

Головне

Зе+Хомчак
Зеленський призначив випускника московського військового училища Хомчака начальником Генштабу – Головнокомандувачем ЗС України
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Руслан Хомчак закінчив Московське загальновійськове училище. А стрімкий кар’єрний зліт Хомчака розпочався після приходу до влади убивці і зрадника януковича. У 2011 році полковник Хомчак указом Президента України № 859/2011 від 23 серпня 2011 року отримує військове звання генерал-майора. У травні 2012 його підвищують з посади начальника штабу 8-го армійського корпусу до командира 6-го армійського корпусу, а у серпні 2013 року присвоюють військове генерал-лейтенанта.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: