WSJ: контррозвідка США розслідувала контакти радника Трампа із Росією

Видання The Wall Street Journal 22 січня повідомило, що контррозвідка США досліджувала контакти радника з національної безпеки в адміністрації президента США Доанльда Трампа Майкла Флінна з російськими офіційними особами.

Видання із посиланням на поінформовані джерела зазначило, що незрозуміло, коли контррозвідка почала таке розслідування, чи виявила вона які-небудь докази і чи триває розслідування зараз.

Повідомляється, що розслідування намагалося встановити характер контактів Флінна з представниками Росії і з’ясувати, чи призводили такі контакти до порушення закону.

Під пильною увагою розвідників розслідування опинилися телефонні розмови Флінна з послом Росії в США Сергієм Кисляком 29 грудня. Це був день, коли адміністрація Барака Обами оголосила санкції проти Росії у відповідь на ймовірне втручання через кібератаки та інші засоби у вибори в США в 2016 році. Крім того, були вивчені більш ранні контакти Флінна з російськими офіційними особами, зауважило видання.

Представниця прес-штабу Білого дому Сара Сандерс заявила про відсутність будь-якої інформації про розслідування і підстави для нього.

58-річний Майкл Флінн – радник Дональда Трампа з національної безпеки, як очікується, формуватиме головні поради новому президенту щодо політики із Росією.

дата публікації: 23-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе-мултимільйонер
Ніби народний президент Зеленський виявився власником з десятка квартир і будинків в Україні, анексованому Криму, Італії та Британії
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Серед нерухомості, якої володіє Зеленський вказані будинок площею 353,5 квадратних метри та земельна ділянка у 1200 квадратів у Київській області, три квартири у Києві – 131,9, 254,5 та 198,6 квадратів, квартира у анексованому Криму, 15-кімнатна вілла в Італії і …

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: