НАБУ: детективи затримали помічника судді за підозрою у хабарництві

У національному антикорупційному бюро заявляють, що 23 січня детективи затримали помічника судді, яка просила 23 тисячі доларів США за винесення позитивного рішення суду. 

Як повідомляє прес-служба відомства, 23 січня помічник судді Апеляційного суду Київської області отримала обумовлену суму коштів, після чого її затримали. 

«За версією слідства, ця особа ввела в оману громадянина щодо можливості винесення позитивного рішення в його інтересах колегією суддів Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ буцімто за умови сплати ним 23 тисяч доларів США», – йдеться у повідомленні. 

У НАБУ зазначають, що помічника судді підозрюють у «шахрайстві», «пропозиції, обіцянці або наданні неправомірної вигоди службовій особі»,подано до суду клопотання про обрання запобіжного заходу.

дата публікації: 24-01-2017

автор:


коментарі:

@Правда України

Головне

Потрійні громадянства ЗК-команди
THE GAME IS OVER! У Зеленського і його помічників виявлені російські та ізраїльські паспорти!
post: Важливі новини, Війна, Усі новини

Неназване джерело у виборчому штабі кандидата Зеленського повідомило репортерському об’єднанню “Міждержавна Група” сенсаційну інформацію. У ключових членів Зе-команди є громадянство інших держав, що є грубим порушушенням Конституції – Основного Закону України, а саме Статті 4:В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.

Read more

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: