НАБУ: детективи затримали помічника судді за підозрою у хабарництві

У національному антикорупційному бюро заявляють, що 23 січня детективи затримали помічника судді, яка просила 23 тисячі доларів США за винесення позитивного рішення суду. 

Як повідомляє прес-служба відомства, 23 січня помічник судді Апеляційного суду Київської області отримала обумовлену суму коштів, після чого її затримали. 

«За версією слідства, ця особа ввела в оману громадянина щодо можливості винесення позитивного рішення в його інтересах колегією суддів Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ буцімто за умови сплати ним 23 тисяч доларів США», – йдеться у повідомленні. 

У НАБУ зазначають, що помічника судді підозрюють у «шахрайстві», «пропозиції, обіцянці або наданні неправомірної вигоди службовій особі»,подано до суду клопотання про обрання запобіжного заходу.

дата публікації: 24-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе+Богдан
Президент Зеленський порушує закони України і ми українці-президенти маємо право робити теж саме
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Зеленський порушив пункт 1 частини другої статті 90 Конституції України і закон про люстрацію. Юридичні докази не існування з 2016 року коаліції відсутні. Андрій Богдан працював на високих посадах за часів убивці і зрадника януковича, тому він підпадає під заборону займати державні посади згідно із законом про люстрацію і не має права ставати головою АП.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: