МОК позбавив медалей Пекіна активного критика ВАДА

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) позбавив двох срібних медалей Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні російську легкоатлетку Тетяну Лебедєву після повторного огляду допінг-проб. 

За повідомленням прес-служби МОК, у пробі спортсменки було виявлено заборонену речовину туринабол. На Іграх-2008 вона показала другий результат у стрибках в довжину і в потрійному стрибку.

40-річна нині Лебедєва також виграла золоту медаль у стрибках в довжину на Олімпіаді 2004 року в Афінах і досі має дві інші олімпійські нагороди з Сіднея (2000 року) і Афін.

Після завершення спортивної кар’єри в 2013 році Тетяна Лебедєва розпочала політичну кар’єру і стала членом Ради федерації – верхньої палати парламенту Росії. Нині Лебедєва звинувачує Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) у тому, нібито воно є інструментом «англосаксонського лобі».

Серія розслідувань ВАДА підтвердила існування в Росії підтримуваної державою системи вживання спортсменами допінгу з наступним приховуванням цих порушень. Це призвело, зокрема, до заборони участі російських легкоатлетів у всіх змаганнях під егідою Міжнародної федерації легкої атлетики (ІААФ). Після цього також понад 100 російських спортсменів у 2016 році були відсторонені від участі в Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

дата публікації: 26-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Народне вето #1
Перша пропозиція Народного Вето для Зеленського: не платити шахраю Коломойському 2 мільярди доларів
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Так як колишній корпоративний секретар “ПриватБанку” (людина на зарплаті в Коломойського – ред.), а тепер банківський експерт команди Володимира Зеленського Вікторія Страхова уже пропонує повернути екс-співвласнику фінустанови Ігорю Коломойському 2 мільярди доларів!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: