Сенатор Маккейн обіцяє просувати узаконення санкцій проти Росії

Сенатор США Джон Маккейн заявляє, що просуватиме законодавство, яке гарантуватиме збереження санкцій проти Росії у разі, якщо президент США Дональд Трамп вирішить скасувати їх.

Сенатор-республіканець від Арізони зробив цю заяву 27 січня, за день до запланованої телефонної розмиви Трампа з президентом Росії Володимиром Путіним.

Раніше у п’ятницю старший радник Дональда Трампа Келліенн Конвей заявила телеканалу Fox News, що можливість скасування санкцій проти Росії «розглядається».

Джон Маккейн, натомість, зазначив, що телефонна розмова Трампа і Путіна відбуватиметься «на тлі спекуляцій, що Білий Дім вирішує скасувати санкції проти Росії».

«Задля національної безпеки Америки і наших союзників, сподіваюся, що президент Трамп покладе край спекуляціям і відкине такий бездумний курс», – зазначив Маккейн.

Джон Маккейн, запеклий критик Путіна, називав російського президента «вбивцею і бандитом, який намагається підірвати інтереси національної безпеки Америки».

Москва систематично звинувачує Маккейна у розпалюванні антиросійських настоїв.

Заяву Дональда Трампа про бажання покращити відносини з Росією розкритикували як демократи, так і республіканці у Конгресі. 

дата публікації: 27-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Путін+Коломойський
Американці сьогодні практично гарантують Коломойському повне кримінальне переслідування і конфіскацію активів, тому він зацікавлений у зближенні з путіним
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Справа підкріплена фактажем, там повно доказів, як Коломойський крав гроші Приватбанку і є ще друга справа, яка розслідується ФБР. Це справа про відмивання грошей. У тому числі відмивання грошей на користь Януковича. А там близько 35 мільярдів доларів, які відмиті Приватом через його кіпрську філію.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: