У Вашингтоні розпочалася зустріч Трампа і Мей

У Вашингтоні розпочалася зустріч президента США Дональда Трампа з прем’єр-міністром Великої Британії Терезою Мей.

Напередодні Тереза Мей, виступаючи у Філадельфії перед учасниками партійної конференції республіканців, заявила, що відносини з Росією слід будувати з позиції сили.

Мей висловила задоволення в зв’язку з перемогою республіканського кандидата на президентських виборах у листопаді. Голова британського уряду закликала адміністрацію Трампа не виходити з ядерної угоди з Іраном, захищати сусідні з Росією країни і підтримувати міжнародні організації, зокрема НАТО, Світовий банк і Міжнародний валютний фонд, зазначивши, що всі вони потребують реформ.

Тереза Мей – перший іноземний лідер, з яким зустрічається Дональд Трамп після вступу на посаду президента США. За кілька днів до візиту у США прем’єр-міністр заявила, що «не побоїться висловити незгоду» з Трампом у разі, якщо погляди обох політиків не збігатимуться.

дата публікації: 27-01-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: