У Вашингтоні розпочалася зустріч Трампа і Мей

У Вашингтоні розпочалася зустріч президента США Дональда Трампа з прем’єр-міністром Великої Британії Терезою Мей.

Напередодні Тереза Мей, виступаючи у Філадельфії перед учасниками партійної конференції республіканців, заявила, що відносини з Росією слід будувати з позиції сили.

Мей висловила задоволення в зв’язку з перемогою республіканського кандидата на президентських виборах у листопаді. Голова британського уряду закликала адміністрацію Трампа не виходити з ядерної угоди з Іраном, захищати сусідні з Росією країни і підтримувати міжнародні організації, зокрема НАТО, Світовий банк і Міжнародний валютний фонд, зазначивши, що всі вони потребують реформ.

Тереза Мей – перший іноземний лідер, з яким зустрічається Дональд Трамп після вступу на посаду президента США. За кілька днів до візиту у США прем’єр-міністр заявила, що «не побоїться висловити незгоду» з Трампом у разі, якщо погляди обох політиків не збігатимуться.

дата публікації: 27-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Портнов-Коломойський
Шахрай Коломойський забрехався: ні! ми з Портновим не дружимо, але… позавчора бачилися!!!
розділ: Бізнес, Важливі новини, Усі новини

В інтерв’ю програмі журналістських розслідувань, оприлюдненому в четвер, на питання журналістів, чи має А.Портнов якийсь стосунок до команди В.Зеленського, бізнесмен Коломойський відповів: “Ні, ніякого …. Як чорт від ладану”. Разом з тим бізнесмен зазначив, що сам він уже 20 років перебуває в добрих стосунках з А.Портновим, і додав, що остання зустріч з екс-заступником АП у нього відбулася за день до запису інтерв’ю.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: