У Рівному прокуратура оголосила підозру депутатові-бізнесмену, що намагався приховати смерть робітника-нелегала

Прокурор Рівненської області Олег Соболь повідомив на прес-конференції, що підписав повідомлення про підозру депутату Рівнеради Олександрові Бабату щодо вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 396 Кримінального кодексу України (заздалегідь не обіцяне приховування тяжкого злочину).

Ідеться про нещасний випадок – смерть 35-річного будівельника Андрія Артвинського під час спорудження багатоповерхового будинку в районі центрального автовокзалу Рівного, власниками якого є рідні депутата. За інформацією, отриманою від кількох десятків свідків-працівників будови, Артвинський упав у ліфтову шахту з десятиметрової висоти.

Як розповіли рідні Андрія Артвинського, виконроб будівництва та депутат Олександр Бабат пропонували їм гроші за мовчання і обіцяли привезти тіло, але ні того, ні іншого не зробили. Його тіло знайшли тільки через 10 днів у лісі під Рівним.

Чиновники з інспекції праці оприлюднили висновок про те, що, оскільки робітник не був оформлений на роботі офіційно, винних у його смерті немає. Суд повернув Бабатові та його матері автомобілі, в яких були знайдені сліди крові і волосся.

Але працівники поліції і прокуратури вважають, що доказів вини депутата у приховуванні злочину достатньо. Оскільки він не з’явився до слідчого, підозру надіслано рекомендованим листом за місцем проживання, повідомив прокурор на прес-конференції.

Олександрові Бабату загрожує обмеження або позбавлення волі до трьох років у разі визнання винним. Окрім того, прокурор Олег Соболь повідомив, що домагатиметься визнання будівництва, де сталася трагедія, незаконним.

Олександр Бабат ці звинувачення не коментував. Він не з’явився на недавню сесію Рівнеради у вівторок, де його чекали з плакатами журналісти. Замість нього прибула «група підтримки», яка вимагала в медіа і правоохоронців полишити депутата у спокої.

дата публікації: 27-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Народне вето #1
Перша пропозиція Народного Вето для Зеленського: не платити шахраю Коломойському 2 мільярди доларів
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Так як колишній корпоративний секретар “ПриватБанку” (людина на зарплаті в Коломойського – ред.), а тепер банківський експерт команди Володимира Зеленського Вікторія Страхова уже пропонує повернути екс-співвласнику фінустанови Ігорю Коломойському 2 мільярди доларів!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: