Трамп висловлює підтримку Японії щодо островів Сенкаку

Президент США Дональд Трамп висловлює підтримку зусиллям Японії щодо вирішення територіальної суперечки з Китаєм щодо островів у Південно-Китайському морі.

«Ми віддані безпеці Японії і всіх регіонів, які перебувають під її адміністративним контролем, а також подальшому посиленню нашого надзвичайно важливого союзу», – заявив Трамп 10 лютого у Вашингтоні на спільній прес-конференції з прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе. 

Острови, які у Японії називають Сенкаку, а у Китаї – Дяоутай, перебувають під контролем Токіо, але свої права на них висловлює і Китай.

У спільній заяві американський і японський лідери підтверджують усі статті американо-японського договору про безпеку від 1960 року.

Оглядачі відзначають, що залишаються неврегульованими розбіжності між Вашингтоном і Токіо щодо пакту про трансатлантичне партнерство, участь в якому Трамп повністю відкинув.

дата публікації: 10-02-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: