Українські військові не мають втрат на Донбасі – штаб

Штаб української воєнної операції на Донбасі у своєму зведенні за добу вдруге поспіль повідомляє про відсутність втрат серед українських військових у зоні бойових дій. У цілому в штабі АТО 9 лютого нарахували 61 обстріл із боку підтримуваних Росією бойовиків.

У ранковому зведенні вперше за багато днів не йдеться про застосування артилерії. За цим повідомленням, міномети, гранатомети та стрілецьку зброю бойовики застосували на всіх оперативних напрямках.

В угрупованнях «ДНР» та «ЛНР» повідомили про відносне затишшя 9 лютого і окремі перестрілки на околицях Горлівки та на Луганщині.

Контактна група зі врегулювання ситуації на Донбасі неодноразово оголошувала режим тиші на сході України, проте обстріли тривають, а сторони конфлікту звинувачують одна одну в порушенні перемир’я.

З 29 січня на Донбасі спостерігалося загострення ситуації, зокрема через бої поблизу Авдіївки. Сторони конфлікту звинуватили одна одну у спричиненні боїв, повідомлялося про загиблих і поранених, як серед бійців, так і серед цивільних.

дата публікації: 10-02-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: