Російський фондовий ринок відкрився падінням через обвал нафтових котирувань

Торги на російському фондовому ринку відкрилися 9 березня падінням більш як на 2%. Таке зниження, зокрема, демонструє номінований у доларах США індекс РТС.

Причиною втрат стало аналогічне падіння нафтових котирувань у вечірні години 8 березня. Станом на 9:15 за Києвом 9 березня ціна нафти марки Brent на світових біржах становить близько 53 з половиною доларів за барель, хоча від початку березня цей показник намагався закріпитися вище позначки 56 доларів за барель.

Аналітики називають причиною зниження ціни нафти те, що ринок перестав ігнорувати дані, які впродовж багатьох тижнів надходили зі США. Нафтовидобувники зі сланцевих покладів постійно збільшують кількість активних свердловин, а запаси нафти та нафтопродуктів на найбільшому світовому ринку майже невпинно зростають.

За прогнозами аналітиків Citigroup, обсяг видобутку сирої нафти в США до четвертого кварталу 2017 року виросте на 1 мільйон барелів на добу порівняно з аналогічним періодом торік. Крім того, капітальні витрати в сланцевій індустрії і в цілому в нафтовому секторі Північної Америки зростуть у 2017-му на 80% і 45% відповідно.

дата публікації: 09-03-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Путана коломойська
Заява Коломойського про «війну українців з українцями» адресована передовсім Росії та свідчить про зростання ризиків для України, через зраду Коломойського
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Заява Коломойського про війну українців з українцями адресована передовсім Росії та свідчить про зростання ризиків для України, через зраду Коломойського. Це означає, що Коломойський всіляко сигналізує Росії, що він – на боці Росії. Щоб Кремль сприймав його не як ворога, а навпаки – як свого корисного поплічника.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: