Росія обрала свого представника на конкурс «Євробачення-2017»

Росія обрала свого представника для участі у пісенному конкурсі «Євробачення-2017» у Києві, хоча деякі депутати російського парламенту й російські поп-виконавці закликають бойкотувати цю подію. 

Як повідомили в ефірі російського «Першого каналу», Росію представлятиме Юлія Самойлова.

28-річна співачка, яка з дитинства перебуває в інвалідному візку, представлятиме Росію з піснею «Flame Is Burning».

Росія анексувала український Крим в 2014 році, а також підтримує сепаратистів на Донбасі. Україна і Захід звинувачують Росію у постачанні зброї та бойовиків на Донбас, а також у введенні військ на схід України. Москва ці звинувачення відкидає. Це додає політичного контексту участі Росії у пісенному міжнародному конкурсі, який цього року відбудеться в Україні. 

Півфінали «Євробачення-2017» відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

дата публікації: 13-03-2017

автор:


коментарі:

Головне

Замана-Янукович-путін
Зеленський випустив з тюрми Володимира Заману – агента путіна і януковича
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Екс-військовий підозрювався в тому, що в період з 2010-го по 27 лютого 2014 року приймав протиправні управлінські рішення і здійснював незаконні дії щодо зміни системи управління військами, що призвело до зниження обороноздатності держави. Йому загрожувало до 15 років за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України: державна зрада

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: