Росія: вбито двох чоловіків, які могли готувати теракт

У Росія Федеральна служба безпеки повідомляє про вбивство силовиками у Владимирській області, що на схід від Москви, двох чоловіків, які могли готувати теракт. Повідомлення цитує низка російських агенцій.

За даними відомства, вбиті є вихідцями з Центральної Азії, 1991 та 1987 року народження. Силовики знешкодили їх після того, як вони відмовилися скласти зброю і відкрили вогонь.

Як повідомляють в ФСБ, підозрювані «були пов’язані з вербувальниками міжнародних терористичних угруповань, виявляли інтерес до виготовлення саморобних вибухових пристроїв, а також заявляли про готовність здійснювати теракти на території Росії».

Раніше цього місяця унаслідок вибуху у метро Санкт-Петербурга загинуло 15 людей. У нападі підозрюють етнічного узбека, одного з загиблих. За підозрою у причетності до організації нападу затримали 9 людей. 

дата публікації: 19-04-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: