Північна Корея провела невдале випробування балістичної ракети

Північна Корея провела невдале випробування балістичної ракети, яка вибухнула незабаром після запуску над територією КНДР, заявив представник Пентагону.

За попередніми даними, це була балістична ракета середнього радіусу дії.

Запуск ракети відбувся вранці в суботу через кілька годин після засідання Ради безпеки ООН, на якому держсекретар США Рекс Тіллерсон закликав країни-члени посилити режим санкцій проти Північної Кореї і строго виконувати вже ухвалені резолюції Ради безпеки ООН.

Президент США Дональд Трамп відреагував на дані про нове випробування балістичної ракети Пхеньяном повідомленням в соціальній мережі twitter, в якому він звинуватив Північну Корею у тому, що цим запуском вона «проявила неповагу» до Китаю і його «вельмишановного президента».

Аналітики відзначають, що Вашингтон активно намагається домогтися від Пекіна співпраці в ізоляції КНДР і впливу на її керівництво. Напередодні держсекретар США Тіллерсон заявив, що Китай пригрозив КНДР введенням санкцій в разі проведення нових випробувань ядерної зброї.

дата публікації: 29-04-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: