До Дніпра евакуювали вісім українських військових, двоє з них тяжкопоранені – Губа

До Дніпра 6 травня евакуйовані восьмеро українських військових, поранених останніми днями в зоні бойових дій на Донбасі. Про це повідомила радниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації Тетяна Губа.

«Двоє в тяжкому стані, на апараті штучної вентиляцїї легень. Родичам повідомили. Інші захисники направлені у військовий госпіталь», – ідеться в повідомленні.

«Наші захисники дійсно побратими, щоденно телефонують і піклуються про стан тяжкопоранених. Дякую всім, хто рятує і допомагає», – додала Тетяна Губа.

Дніпро є одним із найближчих до зони бойових дій містом із потужною медичною інфраструктурою, цей обласний центр постійно приймає поранених на Донбасі українських військових.

Упродовж цього тижня в зоні бойових дій були поранені майже чотири десятки воїнів. Як свідчать дані штабу української воєнної операції на Донбасі, за неповну добу 6 травня таких було троє, 5 травня – п’ятеро, у четвер – десятеро, в середу – дев’ятеро, у вівторок – сім, у понеділок – четверо.

дата публікації: 06-05-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: