Водопостачання Авдіївки повністю відновлене – ДСНС

Водопостачання прилеглого до лінії фронту на Донбасі міста Авдіївка повністю відновлене. Про це повідомила зранку 8 травня Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

«Станом на 7:00 8 травня роботу Донецької фільтрувальної станції відновлено. Водопостачання до міста Авдіївка здійснюється в штатному режимі», – зазначили в ДСНС.

Донецька фільтрувальна станція забезпечує водою як підконтрольне українській владі місто Авдіївку, так і інші населені пункти по обидва боки лінії розмежування.

У міністерстві з питань тимчасово окупованих територій раніше заявили, що електропостачання Авдіївки планується відновити 9 травняпо новій лінії електропередач, яку запустять у роботу у вівторок.

2 травня Авдіївка та Донецька фільтрувальна станція знову були знеструмлені. 4 травня Спільний центр контролю та координації режиму припинення вогню (СЦКК) дав гарантії безпеки на 5–7 травня.

дата публікації: 08-05-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: