У Дніпрі невідомі вночі 11 травня підпалили офіс «Опозиційного блоку»

У Дніпрі близько 4:00 невідомі підпалили офіс «Опозиційного блоку» на проспекті Дмитра Яворницького, повідомили Радіо Свобода в обласній організації партії. За цими даними, невідомі особи кинули до будівлі кілька пляшок із запалювальною сумішшю і зникли з місця злочину на автомобілі.

Як зазначв у коментарі Радіо Свобода депутат міської ради від «Опозиційного блоку» Сергій Суханов, за даними з камер відеоспостереження, нападників було двоє, обличчя приховані балакавами. Пожежу гасили два екіпажі пожежної служби. Суханов не виключив, що цей інцидент повязаний з інцидентами 9 травня у Дніпрі.

«У центрі міста підпалюють будівлю, у якій, до того ж, знаходиться житловий будинок. З камер відеоспостереження видно, що нападників було двоє, решту встановить слідство», – сказав він.

На місці події працюють слідчі.

У вівторок у Дніпрі сталися сутички під час святкування 9 травня біля пам’ятника Вічної слави. Конфлікт спалахнув на підході до пам’ятника, під час проходження колони, організованої партією «Опозиційний блок», після того, як демобілізовані бійці АТО зажадали від організаторів ходи відмовитись від використання партійної символіки.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив 10 травня, що у райвідділі у Дніпрі станом на десяту ранку перебували 12 осіб, затриманих за статтею Кримінального кодексу про масові заворушення. За його інформацією, одному із затриманих вручили підозру, а іншим «вручать протягом 72 годин».

дата публікації: 11-05-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: