Трамп закликав Іран припинити «фінансувати й озброювати терористів»

Президент США Дональд Трамп заявляє, що Іран має припинити підтримку «терористів і бойовиків», а також ніколи не повинен отримати ядерну зброю. Трамп сказав про це 22 травня на зустрічі з президентом Ізраїлю Реувеном Рівліном в Єрусалимі.

«США й Ізраїль готові заявити в один голос, що Ірану не можна дозволити розробляти ядерну зброю, ніколи. Іран також має принити своє смертоносне фінансування, тренування і спорядження терористів і бойовиків. Припинити негайно», – сказав Трамп.

Раніше іранська влада звинуватила Вашингтон у поширенні «іранофобії». У Тегерані наголосили, що США спеціально нагнітають обстановку, щоб збільшити продажі зброї на Близькому Сході.

Напередодні Трамп провів у Саудівській Аравії зустріч із лідерами арабських держав. Він підписав контракти про постачання Ер-Ріяду американського озброєння на суму в понад сто мільярдів доларів. Загальна сума укладених угод склала близько 380 мільярдів доларів.

дата публікації: 22-05-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: