Президент США з візитом прибув до Віфлеєма

Президент США Дональд Трамп 23 травня прибув до Віфлеєма, де розпочав зустріч з головою Палестинської національної автономії Махмудом Аббасом.

Для цього він перетнув стіну, що на 700 кілометрів розділяє ізраїльську та палестинську території. Чиновники заявили про посилену охорону під час 20-хвилинної поїздки Трампа з Єрусалима до Віфлеєма.

Після зустрічі з Аббасом Трамп повернеться знов до Єрусалима, щоб відвідати меморіал жертв Голокосту «Яд Вашем» і виступити з промовою в Музеї Ізраїля.

Помічник Аббаса Хоссам Зомлот повідомив агенції AFP, що «якщо президент Трамп хоче стати посередником і приведе нас до історичної угоди, великої угоди, то ми готові бути його партнерами».

Напередодні, прибувши до Ізраїлю, президент США Дональд Трамп заявив, що бачить «рідкісну можливість» для миру на Близькому Сході, але це може бути досягнуто тільки шляхом співпраці.

Після Ізраїлю наступна зупинка Трампа – Ватикан, де йому дасть аудієнцію Папа Римський Франциск. Із Рима він вилетить до Брюсселя на неофіційну зустріч з керівниками країн НАТО, а на завершення свого першого у якості президента США закордонного турне повернеться в Італію, де візьме участь в саміті «Групи семи» на Сицилії.

дата публікації: 23-05-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: