Прокуратура: у Дніпрі затримали ще одного підозрюваного у справі про сутички 9 травня

У Генеральній прокуратурі України заявляють, що у Дніпрі затриманий ще один підозрюваний у справі про сутички 9 травня. 

Як повідомляє прес-служба відомства, йому інкримінується вчинення злочинів за статтями «масові заворушення» та «хуліганство». 

У прокуратурі заявляють, що подаватимуть клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За даними відомства, на сьогодні у справі повідомили про підозру 14 особам, причетним до скоєння злочинів 9 травня 2017 року у Дніпрі під час проведення святкових заходів, шестеро з них оголошені у розшук, четверо підозрюваних перебувають під вартою. 

У прокуратурі нагадують, що з одним з підозрюваних, який допомагав слідству та надавав важливі покази, укладено угоду про визнання винуватості, суд призначив йому покарання у вигляді штрафу.

У Дніпрі 9 травня під час ходи до Монументу слави представників Соціалістичної партії і партії «Опозиційний блок» між ветеранами АТО, молодими людьми спортивної зовнішності і поліцією сталися сутички. Поліція застосувала кийки, постраждали кілька ветеранів АТО, одного з розбитою головою забрала «швидка допомога». Загалом, за даними поліції, постраждали 14 людей.

10 травня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звільнив керівника Нацполіції Дніпропетровщини Ігоря Репешка і призначив на його місце Віталія Глуховерю, який раніше обіймав посаду керівника Дніпровського інституту внутрішніх справ.

 

дата публікації: 25-05-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: