Команда Трампа «скеровувала» Росію щодо втручання у вибори в США – Клінтон

Екс-кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон 31 травня заявила, що команда Дональда Трампа дала «скерування» владі Росії у її спробах вплинути на минулорічні вибори в США.

«Я беру на себе відповідальність за всі ухвалені мною рішення, але програла я не через це… Росіяни не могли знати, як краще перетворити цю інформацію в зброю, якщо їх не направляли», – сказала Клінтон.

На її думку, хакери від Росії «керувалися американцями і керувалися людьми, у яких є опитування і дані».

«Ми отримуємо багато інформації про всі контакти між посадовими особами кампанії Трампа і його співробітниками з росіянами до, під час і після виборів», – сказала вона.

Відповідні коментарі Гілларі Клінтон з’явилися після того, як президент США Дональд Трамп і президент Росії Володимир Путін звинуватили демократів у поширенні «фейкових новин» про втручання Росії у вибори в США.

Росія неодноразово заперечувала будь-яке втручання у вибори в США. Президент США Дональд Трамп також називав скандали навколо контактів представників теперішньої американської влади з Кремлем «полюванням на відьом».

дата публікації: 01-06-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: