Пункти пропуску на лінії розмежування перейшли на літній час – прикордонники

Контрольні пункти в’їзду-виїзду в районі проведення антитерористичної операції перейшли на літній період роботи, інформує сайт Державної прикордонної служби України.

«З  1 червня 2017 року в контрольних пунктах в’їзду-виїзду пропускні операції будуть здійснюватись з 06:00 до 20:00. Державна прикордонна служба України звертається до всіх громадян врахувати цю інформацію під час планування поїздок через лінію розмежування», – йдеться в повідомленні.

Наразі у Луганській області діє лише один КПВВ через лінію розмежування – «Станиця Луганська». Ще 4 – «Майорське», «Мар’їнка», «Новотроїцьке» та «Гнутове» – діють у Донецькій області.

Збройний конфлікт на сході України почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Влада України оголосила про проведення антитерористичної операції проти підтримуваних Росією бойовиків на Донбасі.

За останніми даними ООН, від початку збройного конфлікту на сході України загинули майже 10 тисяч людей.

дата публікації: 01-06-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: