Поліція Філіппін: напад у Манілі не пов’язаний із тероризмом

Поліція Філіппін заявляє, що взяла під контроль готель і розважальний комплекс у Манілі після нападу озброєного чоловіка у масці. Голова Національної поліції країни Рональд дела Роса заявив, що поліція не вважає напад терактом, додавши, що причиною може бути пограбування.

За його словами, нападник зайшов на територію казино у комплексі Resorts World Manila і підпалив гральний стіл. Це сталося невдовзі після півночі за місцевим часом 2 червня.

Як повідомив керівник поліції місцевому радіо, було чути звуки пострілів, але нападник не цілився в людей.

Про постраждалих не повідомляють. Поліція заявляє, що нападник утік.

Він також попередив, що екстремістське угруповання «Ісламська держава» може неправдиво заявити про відповідальність за інцидент, що стався на тлі боротьби армії країни проти бойовиків, пов’язаних з екстремістським угрупованням «Ісламська держава», за контроль над населеним переважно мусульманами містом Мараві на південному острові Мінданао.

дата публікації: 02-06-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Убивця Лозінський
До відома прибічників ЗК-команди: убивця Лозінський купив зняття судимості і йде в депутати
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Дніпровський районний суд міста Києва достроково зняв судимість з колишнього депутата Верховної Ради Віктора Лозінського, який був засуджений за вбивство жителя Кіровоградської області Валерія Олійника. За інформацією з достовірних джерел, Лозінський готується стати депутатом Верховної Ради України!!!!!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: