Британія: внаслідок нападів у Лондоні загинули 6 людей, десятки поранені

Внаслідок нападів у центрі Лондона загинули щонайменше шість людей, десятки отримали поранення. 

Як повідомляє британська влада, троє підозрюваних нападників були вбиті поліцією в районі «Боро Маркет».

Лондонська Служба швидкої допомоги повідомила, що після нападу до лікарень потрапили 48 людей, в той час як іншим людям, які зазнали незначних травм, надали медичну допомогу на місці. 

Поліція вважає, що було лише три нападники, інцидент розслідують як терористичний акт. Влада також стверджує, що нападники мали муляжі поясів смертників. 

Жодне угруповання наразі не взяло на себе відповідальність за теракт – третій у Великобританії з кінця березня після подібного нападу 22 березня біля парламенту на Вестмінстерському мосту і вибуху під час концерту в Манчестері 22 травня.

дата публікації: 04-06-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Головний рабин України пропонує присвоїти митрополитові УГКЦ Андрею Шептицькому почесне звання «Праведника народів світу»
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

У зверненні головного рабина мовиться, що митрополит Андрей Шептицький керував операцією з порятунку більш ніж 150 єврейських дітей у роки Голокосту у Західній Україні. Він не тільки давав накази переховувати єврейських дітей у монастирях, але й забороняв їх хрестити, щоб зберегти їх для єврейського народу

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: