Великобританія: серед жертв атаки у Лондоні є громадяни Канади і Франції

Серед семи загиблих в результаті атаки у Лондоні 3 червня є громадяни Канади і Франції. Інформацію про загиблого громадянина Канади підтвердили в уряді цієї країни, про загиблого француза сповістило також МЗС Франції.

Крім того, є дані про те, що серед поранених є громадяни Німеччини, Іспанії. Офіційної інформації у Скотланд-Ярді щодо громадянства всіх постраждалих поки не надають.

Консульська служба МЗС України вранці неділі повідомляла, що українців серед потерпілих немає.

3 червня у центрі Лондона вантажівка в’їхала у групу пішоходів на Лондонському мосту, потім нападники у сусідньому районі «Боро Маркет» із ножами атакували людей у ресторанах. Поліція застрелила всіх трьох нападників. Під час стрілянини був випадково поранений і один перехожий, але його поранення не є тяжкими. За останніми даними, 7 людей загинули, 36 людей з різними травмами зараз у лікарнях, 21 – у критичному стані. Наразі поліція заарештувала 12 осіб після нападу.

Поліція кваліфікувала напад як терористичний акт. Світові лідери засудили атаку, за яку досі ніхто на себе відповідальності не взяв.

дата публікації: 04-06-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: