Росія: заступника голови Курщини затримали через корупцію

У Росії заступника губернатора Курської області Василя Зубкова 5 червня затримали за підозрою у корупції.

За версією російського слідства, чиновник у 2015 році у якості хабара отримав від будівельної компанії нерухомість вартістю понад мільйон рублів. Зубков, натомість, нібито обіцяв «сприяння» при здачі в експлуатацію житлового будинку, побудованого з порушеннями.

62-річний Василь Зубков, як повідомляється на сайті адміністрації Курської області, очолює комітет регіональної безпеки, а також контролює діяльність державної інспекції будівельного нагляду.

Фонд боротьби з корупцією (ФБК) у березні опублікував розслідування «Він вам не Дімон», згідно з яким бізнесмен Алішер Усманов у якості хабара передав голові уряду Дмитру Медведєву садибу вартістю близько 5 мільярдів рублів. Правоохоронні органи відмовилися розслідувати можливу причетність прем’єр-міністра до корупції. У травні суд зобов’язав ФБК видалити розслідування.

дата публікації: 05-06-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: