Міністерство: пошкоджену ЛЕП біля Донецької фільтрувальної станції відремонтували

У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб заявляють про завершення рeмонтних робіт на лінії електропередач поблизу Донецької фільтрувальної станції.

Як повідомляє міністерство у twitter, роботи з увімкнення Донецької фільтрувальної станції до електроенергії заплановані на завтра, 7 червня.

За даними ДСНС, 4 червня при спробі запуску ДФС з’ясувалося, що фільтрувальна станція знеструмлена, у зв’язку з вимкненням високовольтної лінії 110 кВ «Макіївська – АКХЗ № 2» на непідконтрольній території (попередня причина – пошкодження лінії електропередач через активні бойові дії). Через зупинку ДФС припинилося водопостачання Авдіївки (22 тисячі людей ), сіл Ласточкіно і Орлівка Ясинуватського району (1500 людей), водопостачання здійснювали за графіком.

Українські військові заявили, що ввечері 3 червня підтримувані Росією бойовики обстріляли з мінометів калібру 120 міліметрів Донецьку фільтрувальну станцію. Бойовики з угруповання «ДНР», у свою чергу, звинуватили українських військових у обстрілі околиці Ясинуватої.

Упродовж останніх місяців внаслідок обстрілів пошкоджується ЛЕП, яка живить Донецьку фільтрувальну станцію, яка постачає воду споживачам по обидва боки лінії розмежування. Сторони конфлікту на Донбасі звинувачують одна одну у спричиненні цих обстрілів.

У квітні у Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ щодо України повідомляли, що Донецька фільтрувальна станція від початку 2017 року потрапляла під обстріли понад 200 разів, станція не працювала сукупно 38 днів.

 

дата публікації: 06-06-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: