У Криму відбудеться перше засідання по суті у «справі Умерова»

Підконтрольний Кремлю Сімферопольський районний суду 7 червня почне розглядати по суті справу одного з лідерів кримськотатарського національного руху Ільмі Умерова. Засідання заплановане на 14:30.

Напередодні російський адвокат Марк Фейгін повідомив, що має намір представляти інтереси Ільмі Умерова в підконтрольному Кремлю суді Криму.

Попереднє судове засідання у справі відбулося 31 травня. Тоді суд відмовив Умерову в перенесенні дати попереднього засідання через відсутність одного з адвокатів – Еміля Курбедінова, також не мав можливості долучитися до справи адвокат Марк Фейгін.

У травні 2016 року підконтрольний Кремлю екс-прокурор Криму Наталія Поклонська повідомила, що слідчі ФСБ Росії порушили проти Ільмі Умерова кримінальну справу за статтею про екстремізм.

Затримання, обшук і порушення кримінальної справи, тримання в психіатричній лікарні для проведення примусової судово-психіатричної експертизи заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова викликало громадський і міжнародний резонанс.

Голова Меджлісу Рефат Чубаров вважає переслідування Ільмі Умерова частиною кампанії гонінь і утисків кримськотатарського народу в анексованому Росією Криму.

Згідно з даними офіційного сайту підконтрольного Кремлю Сімферопольського районного суду, кримінальну справу стосовно Ільмі Умерова передали для вивчення судді Андрію Кулішову.

За інформацією, розміщеною на сайті «Миротворець», Андрій Кулішов розшукується правоохоронними органами України за порушення присяги судді та підозрюється за статтею 111 Кримінального кодексу України («державна зрада»). При цьому в списку звільнених кримських суддів

 

дата публікації: 07-06-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: