Британія: Мей заявила про намір сформувати новий уряд і коаліцію з партією Північної Ірландії

Прем’єр міністр Великобританії Тереза Мей заявила про намір сформувати новий уряд і коаліцію з Демократичною юніоністською партією Північної Ірландії. Про це вона заявила 9 червня під час свого виступу на Даунінґ-Стріт.

Мей не уточнила чи буде вона формувати офіційну коаліцію з Демократичною юніоністською партією, а чи намагатиметься працювати з нею по принципу «вотуму довіри», коли партія Північної Ірландії підтримуватиме уряд в обмін на поступки.

Тереза Мей також заявила, що прагне залишитися на своїй прем’єрській посаді і керувати Великобританією з огляду на важливі переговори про вихід країни з Європейського союзу.

Консервативна партія Терези Мей на дострокових парламентських виборах у Великобританії 8 червня втратила 12 місць в парламенті. Із 650 місць в парламенті консерватори забезпечили собі 318. Суперник Мей, лідер лейбористів Джеремі Корбін, закликав Мей піти у відставку. Його партія взяла 261 місце. Демократична юніоністська партія отримала 10 місць.

дата публікації: 09-06-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: