ДФС: на всіх пунктах перетину кордону є прилади для зчитування біометричних паспортів

У Державній фіскальній службі заявляють, що на пунктах перетину кордону на всіх робочих місцях вже є прилади для зчитування біометричних паспортів. Про це у ході брифінгу повідомили керівники підрозділів митниці ДФС та прикордонної служби.

За їхніми словами, також працює он-лайн сервіс «Кордон», з допомогою якого можна перевіряти завантаженість пунктів пропуску. 

Крім того, митники зазначають, що київський аеропорт «Жуляни» обладнали інформаційними стійками, де громадяни можуть ознайомитися з переліком товарів, які потрібно декларувати, а також з тими, які заборонено вивозити.

«Митна консультація працює 24 години на добу. Наші співробітники з задоволенням дадуть всі роз’яснення щодо порядку та правил перетину митного кордону. На стійці можна отримати усну консультацію і в разі потреби заповнити відповідні декларації», – сказав виконувач обов’язки керівника Київської міської митниці Сергій Тупальський. 

Митники нагадують, що у разі необхідності декларування певних товарів, зробити це потрібно до реєстрації на авіарейс. 

Із 11 червня для громадян України запроваджується безвізовий режим з ЄС. Це стало можливим після того, як Рада міністрів Євросоюзу 11 травня ухвалила остаточне рішення про надання Україні безвізового режиму. Угода про лібералізацію візового режиму поширюватиметься на всі країни ЄС, окрім Великої Британії та Ірландії, а також діятиме в країнах шенгенського простору, що не входять у ЄС: Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейні та Швейцарії. Для безвізових поїздок громадянам України необхідно отримати біометричний паспорт.

дата публікації: 09-06-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Коломойського в тюрму
Українці, не дамо злодію Коломойському знову вкрасти у нас гроші через повернення йому Приватбанку. Бєню в тюрму!
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Міжнародний шахрай Коломойський, за яким полює ФБР, знову намагається обікрасти українців. Але ми, патріоти України, не дамо йому цього зробити. Зараз він сховав свій товстий і смердючий зад в Ізраїлі і шляхом підкупу маніпулює корумпованими українськими суддями. Пропонуємо надати йому можливість прилетіти в Україну, а тут закрити його в тюрмі назавжди і позбавити усього вкраденого! А акції Приватбанку розподілити між усіма громадянами України порівну, адже цей банк є державним, хай він стане дійсно НАРОДНИМ!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: