Апарат прем’єра Британії повідомив про новий уряд: «довіра і підтримка» партнера без коаліції

В апараті прем’єр-міністра Великої Британії Терези Мей повідомили про домовленість із партією-партнером щодо нового уряду: Демократична юніоністська партія з Північної Ірландії погодилася на рамкову угоду про підтримку нового уряду владної Консервативної партії на умовах «довіри і підтримки», без створення коаліції.

Така домовленість, якщо її підтвердить партія-партнер, означатиме, що уряд консерваторів працюватиме як уряд меншості, але матиме в парламенті підтримку ДЮП в обмін на певні політичні поступки, при цьому партія-партнер не ввійде до нового уряду.

За результатами дострокових виборів Консервативна партія Мей, що сподівалася посилити своє представництво в парламенті, навпаки, втратила більшість і потребувала для формування уряду партнера – для створення коаліції чи принаймні для домовленості про підтримку. Консерватори нині мають 318 місць у Палаті громад – нижній і провідній палаті британського парламенту, для створення уряду ж потрібні принаймні 326. Разом із 10 місцями демократів-юніоністів новий уряд матиме підтримку 328 депутатів – якщо Демократична юніоністська партія підтвердить домовленість із консерваторами.

Раніше в суботу подали у відставку двоє чільних радників Терези Мей, співкерівники її апарату Нік Тімоті і Фіона Гілл, яких звинувачували у провалі передвиборчої кампанії, що привів до практичної катастрофи для партії. Саму Мей теж закликали до відставки і політичні опоненти, і члени власної партії, але вона відкинула такі вимоги.

Послаблення парламентських позицій Консервативної партії також ускладнить для нового уряду ведення переговорів із Європейським союзом про вихід Великої Британії з нього.

дата публікації: 10-06-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Ловіть Осипову
У Києві вільно бродять і ведуть підривну діяльність ворожі кремлівські тв-пропагандони: Инна Осипова і Андрей Стеняхин
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

У мережі опублікували фотографії, на яких видно, як путінські пропагандони безперешкодно ведуть репортажі з української столиці. Українці звернулися до правоохоронних органів з проханням адекватно відреагувати на дану інформацію. Потрібно відловлювати!, у клітку, а потім обмінювати на українських полонених! – пишуть деякі з них.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: