В Ірані заявили про ліквідацію організатора нападів у Тегерані

Міністр розвідки Ірану Махмуд Алаві заявив, що іранські силовики вбили організатора нападів у столиці Тегерані в середу, внаслідок яких загинули 17 людей.

За словами голови Міністерства розвідки, що є провідною спецслужбою Ірану, вбитий підозрюваний був і організатором, і головним командиром тих нападів.

Раніше в суботу в Ірані повідомили про затримання ще не менш ніж семи підозрюваних у сприянні призвідникам нападів. Як повідомив голова судової влади провінції Альборз на захід від Тегерана Ахмад Фазеліан, усіх їх, затриманих у місті Фардіс у цій провінції, підозрюють у «наданні допомоги терористичній організації».

У п’ятницю в Ірані повідомляли про затримання за підозрами у зв’язку з нападами ще 41 особи в різних регіонах країни. Цих затриманих назвали «агентами» екстремістського угруповання «Ісламська держава», яке взяло на себе відповідальність за напади. Крім того, в перебігу тієї спецоперації було вилучено багато документів і зброї й іншого обладнання «для здійснення терористичних актів», заявили спецслужби Ірану.

Також у п’ятницю в Тегерані відбулася масова, з участю десятків тисяч людей, жалобна церемонія прощання і поховання загиблих.

У середу в центрі Тегерана, в будівлі парламенту, і на південній околиці міста, біля мавзолею аятоли Руголли Хомейні, засновника сучасного ісламського режиму Ірану, майже одночасно сталися два напади з застосуванням автоматичної зброї і вибухових пристроїв. Силовики врешті ліквідували нападників, або ті підірвалися самі; кількох тоді ж затримали. За даними правоохоронців, серед нападників були громадяни Ірану, що раніше вступили до лав «Ісламської держави» і їздили до Сирії й Іраку, де головно діє це угруповання. Унаслідок нападів загинули 17 людей – за повідомленнями, двоє охоронців, десять адміністративних працівників і п’ятеро цивільних; поранені були 52 людини.

дата публікації: 10-06-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Хомчака у відставку
Підтримай петицію за відставку начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України Хомчака Р. Б.
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України Хомчак Руслан Борисович призначений на посаду з порушенням Конституції України. Подання Міністра оборони України на призначення Хомчака Р.Б. на посаду начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України не було.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: