МЗС повідомило про робочу групу для допомоги в перший день безвізового режиму

Міністерство закордонних справ України повідомило, що створило робочу групу для допомоги подорожнім у першу добу чинності безвізового режиму з Європейським союзом.

«Інформуємо, що з метою оперативного реагування та створення сприятливих умов громадянам України для безвізового в’їзду до держав-членів ЄС у МЗС створено робочу групу, яка працюватиме цілодобово з 00 год. 00 хв. 11 червня 2017 року до 00 год. 00 хв. 12 червня ц. р. (за київським часом) за номерами телефонів: 044-238-16-37, 044-238-18-54 та 044-238-17-49», – повідомив Департамент консульської служби міністерства.

У разі виникнення проблемних ситуацій, пов’язаних зі в’їздом до країн ЄС у безвізовому режимі, МЗС просить контактувати з робочою групою за цими телефонами.

Рішення про лібералізацію візового режиму для громадян України, тобто про запровадження можливості відвідувати країни Євросоюзу і «шенгену» без віз за певних умов, набуває чинності в ніч на неділю, 11 червня, опівночі – щоразу за місцевим часом. Таким чином, найсхідніші члени ЄС, що лежать із Україною в одному часовому поясі, відкриють безвізовий в’їзд опівночі за Києвом; далі на захід зі зміною часових поясів цей режим набуватиме чинності пізніше.

Угода про лібералізацію візового режиму поширюватиметься на всі країни ЄС, окрім Великої Британії та Ірландії, а також діятиме в країнах шенгенського простору, що не входять у ЄС: Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейні та Швейцарії. Для безвізових поїздок громадянам України (і дітям) необхідно мати біометричний паспорт.

Безвізовий режим дозволить перебувати на території ЄС і «шенгену» до 90 днів протягом кожних 180 днів без права працевлаштування. Від подорожніх можуть просити доказів платоспроможності, намірів вчасно повернутися тощо.

дата публікації: 10-06-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: