На місці демонтованого пам’ятника Котовському буде музичний фонтан – мер Подільська

На місці демонтованого пам’ятника командиру червоноармійських загонів Григорію Котовському в місті Подільськ (колишній Котовськ), що на Одещині, планують встановити музичний фонтан і розбити квіткову клумбу.

Про це кореспонденту Радіо Свобода повідомив мер міста Анатолій Іванов.

Також міський голова спростував інформацію про те, що монумент, який розташований на Привокзальній площі біля залізничного вокзалу, демонтували «таємно» – вночі.

«Ми давно планували це зробити. Чекали поки в нас з’явиться спеціальний кран», – зазначив він.

Те, що демонтаж пам’ятника відбувся 10 червня, – напередодні візиту в місто очільника Одеської облдержадміністрації Максима Степанова (голова ОДА планує здійснити робочу поїздку в Подільськ 13 червня – ред.), Анатолій Іванов назвав «чистісіньким збігом обставин».

За словами міського голови, рішення про демонтаж пам’ятника ухвалили на сесії міськради в січні 2016 року на виконання закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». 

В травні 2016 року Верховна Рада України в рамках закону про декомунізацію ухвалиларішення про перейменування 29 населених пунктів в Одеській області. В тому числі місто Котовськ стало містом Подільськ, а Котовський район – Подільським.

дата публікації: 12-06-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: