Міністр юстиції США заперечує, що міг нашкодити виборчій кампанії у 2016 році

Міністр юстиції США Джефф Сешнз на слуханнях у Сенаті заперечив будь-які зв’язки з російськими посадовцями, які могли б нашкодити виборчій кампанії у США у 2016 році.

«Я ніколи не зустрічався і ніколи не мав розмови з росіянами чи будь-якими іноземними посадовцями щодо будь-якого втручання у виборчу кампанію у США. І я не знаю ні про які такі розмови, які вели б люди з оточення Трампа», – наголосив він на слуханнях 13 червня.

Сенат США розслідує можливе втручання Росії у президентські вибори 2016 року. Російське керівництво таке втручання спростовує.

Раніше конгресмени-демократи вимагали відставки Джеффа Сешнза через його викриті зустрічі з послом Росії у США Сергієм Кисляком під час передвиборчої кампанії, коли він був сенатором. Під час затвердження на посаду Сешнз заявляв, що таких зустрічей не мав, але після повідомлень ЗМІ був змушений визнати принаймні дві із них.

8 червня свідчення у рамках розслідування про ймовірне втручання Росії у вибори давав екс-директор ФБР Джеймз Комі.

дата публікації: 13-06-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: