Путін вирішив стати стратегічним конкурентом – міністр оборони США

Міністр оборони США Джеймс Маттіс заявив, що не бачить жодних сигналів, які б вказували на те, що президент Росії Володимир Путін хоче більш позитивних відносин зі Сполученими Штатами. Про це Маттіс сказав 12 червня під час виступу в Комітеті Сенату зі збройних сил.

«Путін вирішив стати стратегічним конкурентом», – сказав міністр оборони, додавши, що сподівання з боку Дональда Трампа на поліпшення відносин США з Росією не виправдались.

Водночас керівник Об’єднаного комітету начальників штабів Джозеф Данфорд також повідомив комітету, що відносини між Росією і Сполученими Штатами є «змагальними».

Серед іншого, на комітеті обговорювали і питання подальшої стратегії США щодо Афганістану. Міністр оборони США Джеймс Маттіс повідомив, що невдовзі представить президентові Дональду Трампу варіанти щодо Афганістану, і що нова стратегія США передбачатиме «регіональний підхід».

За даними ЗМІ, Маттіс, ймовірно, запропонує відправити ще 3-5 тисяч військовослужбовців США до Афганістану,  щоб переломити ситуацію, яку він назвав «тупиком» між підтримуваними США урядовими військами і рухом «Талібан».

Афганський конфлікт є найтривалішим в історії США – війська НАТО під проводом США воюють там з 2001 року.

 

 

 

дата публікації: 13-06-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе+Хомчак
Зеленський призначив випускника московського військового училища Хомчака начальником Генштабу – Головнокомандувачем ЗС України
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Руслан Хомчак закінчив Московське загальновійськове училище. А стрімкий кар’єрний зліт Хомчака розпочався після приходу до влади убивці і зрадника януковича. У 2011 році полковник Хомчак указом Президента України № 859/2011 від 23 серпня 2011 року отримує військове звання генерал-майора. У травні 2012 його підвищують з посади начальника штабу 8-го армійського корпусу до командира 6-го армійського корпусу, а у серпні 2013 року присвоюють військове генерал-лейтенанта.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: