США: унаслідок стрілянини у Сан-Франциско щонайменше 4 людини загинули

У Сан-Франциско внаслідок стрілянини на складі компанії UPS загинуло щонайменше чотири людини – зокрема сам нападник.

За даними поліції, нападник застрелився. Його мотиви невідомі. Місцеві телеканали повідомляють, що нападник був співробітником компанії.

У самій компанії UPS, що спеціалізується на експрес-доставці й логістиці, підтвердили факт стрілянини. Нині на місці інциденту працює поліція.

У середу біля Вашингтона чоловік відкрив стрілянину на бейсбольному полі, де тренувалися конгресмени. Четверо людей постраждали, нападника застрелили.

дата публікації: 14-06-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Путін+Коломойський
Американці сьогодні практично гарантують Коломойському повне кримінальне переслідування і конфіскацію активів, тому він зацікавлений у зближенні з путіним
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Справа підкріплена фактажем, там повно доказів, як Коломойський крав гроші Приватбанку і є ще друга справа, яка розслідується ФБР. Це справа про відмивання грошей. У тому числі відмивання грошей на користь Януковича. А там близько 35 мільярдів доларів, які відмиті Приватом через його кіпрську філію.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: