Українська сторона СЦКК: бойовики обстріляли житловий район Бердянського біля Маріуполя

Українська сторона Спільного центру контролю й координації режиму припинення вогню (СЦКК) заявляє,що сьогодні ввечері бойовики обстріляли житловий район Бердянського біля Маріуполя. 

«Сьогодні, 17 червня, близько 18-ої години бойовики в черговий раз обстріляли житловий сектор населеного пункту Бердянське поблизу Маріуполя, застосувавши зброю, заборонену Мінськими домовленостями», – йдеться у повідомленні прес-центру штабу.

За даними українських військових, внаслідок обстрілу сталася пожежа в житловому будинку на вулиці Морській, ніхто не постраждав.

Інформація щодо інших наслідків обстрілу уточнюється.

В угрупованні «ДНР» наразі це повідомлення не коментують. У свою чергу, сепаратисти заявляють, що українські військові минулої доби 71 раз порушили режим тиші, пошкоджений 21 будинок.

За даними ОБСЄ, від початку року під час конфлікту на Сході України загинули 47 цивільних, ще понад 200 отримали поранення. 

 

дата публікації: 17-06-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: