Пакистан: протестувальники вимагають посилення безпеки після нападів у Парачинарі

У Пакистані десятки тисяч людей 29 червня вийшли на сидячий протест у місті Парачинар, вимагаючи посилення безпеки після того, як минулого тижня через напади на базарі загинули 75 людей.

Демонстранти – більшість з яких представляють шиїтську меншину, заявляють, що влада не може забезпечити належну безпеку.

Ситуація у Парачинарі загострилася після повідомлень, що цього тижня поліцейські застрелили трьох протестувальників.

Сунітське угруповання «Лашкар-е-Джганґві» взяло на себе відповідальність за вибухи на переповненому ринку північно-західного міста Парачинар, яке є центром адміністративного агентства Куррам. Тут нерідко стається насильство поміж шиїтами й сунітами.

дата публікації: 29-06-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Героям Слава!
На Донбасі гинуть Герої України, а до влади рвуться зе-москалі і зе-похвостичі грабіжників
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

«Командування та особовий склад військової частини висловлює глибокі співчуття рідним і близьким, слова підтримки брату полеглого – колишньому військовослужбовцю бригади, Герою України Валерію Чибінєєву з приводу невимовної втрати», – вказують у 79-й бригаді.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: