На Донбасі проводитимуть інвентаризацію небезпечних об’єктів – Семерак

Міністерство екології спільно з ОБСЄ проводитимуть інвентаризацію об’єктів, які несуть екологічну і техногенну загрозу на Донбасі.

«Мінприроди вже домовилося з ОБСЄ і розпочало проект з інвентаризації об’єктів, що несуть екологічну та техногенну загрозу на території Донецької та Луганської областей», – повідомив 1 липня міністр екології Остап Семерак на своїй сторінці у Facebook.

«Вкрай складною у регіоні залишається ситуація щодо стану та якості води. Із 113 водозаборів підземних вод близько півсотні – забруднені», – зазначає Семерак.

За його словами, Донецька адміністрація запускає проект автоматизованої системи моніторингу розповсюдження забруднення.

У березні в ООН застерігали щодо можливої хімічної загрози через збройний конфлікт на сході України.

В Україні більшість підприємств розташовані на сході країни, де з квітня 2014 році ведуться бойові дії, у результаті яких загинули майже 10 тисяч людей.

дата публікації: 01-07-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Війна продовжується
Поки Зеленський з Богданом допомагає Коломойському вкрасти у нас $2 млрд., у Дніпрі в лікарні Мечникова знову рятують тяжкопоранених українців
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

У Дніпрі, в обласній клінічній лікарні імені Мечникова, рятують двох тяжкопоранених бійців, доправлених санавіацією із зони бойових дій на Донбасі. Про це у середу розповів головний лікар лікарні Сергій Риженко.Військові отримали поранення в районі села Водяного на Донеччині, обидва у дуже тяжкому стані.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: