АП: Меркель обіцяє не вирішувати «долю України» без Києва на зустрічі з Путіним

Канцлер Німеччини Анґела Меркель під час телефонної розмови з президентом України Петром Порошенком запевнила, що на найближчій зустрічі лідерів Німеччини й Франції з президентом Росії долю України «без України» не вирішуватимуть, повідомляє прес-служба президента України.

«Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі й скоординували позицію щодо реалізації Мінських домовленостей у контексті підготовки до саміту «Групи 20» в Гамбурзі і, зокрема, зустрічі лідерів Німеччини й Франції з Президентом Росії. Анґела Меркель запевнила Петра Порошенка, що під час зустрічі нічого щодо долі України без України вирішуватися не буде», – йдеться в повідомленні прес-служби президента України з посиланням на розмову 5 липня.

За повідомленням, лідери України й Німеччини наголосили на пріоритетності виконання ключових безпекових вимог Мінських домовленостей і висловили занепокоєння через постійне порушення підтримуваними Росією бойовиками режиму припинення вогню й загрози безпеці спостерігачів ОБСЄ.

Петро Порошенко наголосив на важливості звільнення українських заручників, які перебувають як у полоні бойовиків, так і на території Росії.

В офісі канцлера Німеччини розмову не коментували.

7-8 липня в німецькому Гамбурзі відбуватиметься саміт «Групи 20». Речник канцлера Німеччини Штеффен Зайберт підтвердив, що в кулуарах цього саміту запланована зустріч керівників Німеччини, Франції і Росії на тему врегулювання на сході України.

 

дата публікації: 05-07-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе-президент
Чи Зеленський принесе Україні мир, якого в Ізраїлі не можуть досягти уже 70 років? Чи це спроба повторення зрадливої політики януковича?
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Припинення вогню Ізраїлем означає знищення цієї держави варварами з якими неможливо домовитися! Те ж саме стосується і України. Тому у нас є лише один шлях: швидке нарощування військової потужності і повернення в світовий клуб ядерних держав. Бо скажений московський пес боїться лише палки і не здатний до компромісів.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: