У Дніпрі провели благодійні «Купальські вечорниці» для підтримки дітей-сиріт

У Дніпрі просто неба відбувалися благодійні «Купальські вечорниці». Захід організували з метою допомоги дітям з особливими потребами, які мешкають в міському дитячому будинку-інтернаті: на їхню підтримку підуть кошти від продажу квитків.

За словами організаторів, окрім того, акція спрямована на популяризацію та відродження обрядових звичаїв свята Івана Купала.

Як зазначили організатори, для допомоги вихованцям інтернату вони також організували онлайн-аукціон. За рахунок продажу лотів діти отримають необхідні побутові речі та подарунки.

Благодійні «Купальські вечорниці» – це показ модних дизайнерських колекцій Міли Садовської та Наталі Саїк, виставка живописних робіт художниці Маргарити Гуревич, майстер-класи з плетіння вінків, виступи етно-колективів тощо. Дніпряни мають змогу долучитися до конкурсів, народних ігор та забав.

У програмі – фаєр- та лазерне шоу, а також фінальне спалювання імпровізованого опудала Купала.

Організатори вважають, що ця доброчинна акція має стати традиційною. Торік на перших «Купальських вечорницях» у Дніпрі збирали допомогу для пораненого на сході країни українського бійця.

дата публікації: 08-07-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Народне вето #1
Перша пропозиція Народного Вето для Зеленського: не платити шахраю Коломойському 2 мільярди доларів
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Так як колишній корпоративний секретар “ПриватБанку” (людина на зарплаті в Коломойського – ред.), а тепер банківський експерт команди Володимира Зеленського Вікторія Страхова уже пропонує повернути екс-співвласнику фінустанови Ігорю Коломойському 2 мільярди доларів!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: