У Києві відбувається засідання Комісії Україна – НАТО (трансляція)

10 липня Київ відвідує Північноатлантична рада НАТО під головуванням генерального секретаря альянсу Єнса Столтенберрґа. О 10:30 розпочинається засідання Комісії Україна – НАТО під головуванням президента України Петра Порошенка.

Під час візиту Столтенберґ виступить у Верховній Раді. Північноатлантична рада та генеральний секретар зустрінуться зі спікером парламенту та головами парламентських фракцій.

Генеральний секретар НАТО також проведе зустріч з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

У понеділок Столтенберг та віце-прем’єр-міністр у справах європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе відкриють нове приміщення Представництва НАТО в Україні.

Востаннє до нинішнього візиту члени Північноатлантичної ради відвідували Україну у червні 2008 року.

дата публікації: 10-07-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Коломойського в тюрму
Українці, не дамо злодію Коломойському знову вкрасти у нас гроші через повернення йому Приватбанку. Бєню в тюрму!
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Міжнародний шахрай Коломойський, за яким полює ФБР, знову намагається обікрасти українців. Але ми, патріоти України, не дамо йому цього зробити. Зараз він сховав свій товстий і смердючий зад в Ізраїлі і шляхом підкупу маніпулює корумпованими українськими суддями. Пропонуємо надати йому можливість прилетіти в Україну, а тут закрити його в тюрмі назавжди і позбавити усього вкраденого! А акції Приватбанку розподілити між усіма громадянами України порівну, адже цей банк є державним, хай він стане дійсно НАРОДНИМ!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: