Ізраїль і палестинці уклали угоду щодо питної води

Ізраїль і Палестинська національна адміністрація підписали угоду щодо питної води. Про це 13 липня оголосив посланець президента США на Близькому Сході Джейсон Ґрінблатт.

При цьому, як повідомляє Reuters, він відмовився відповісти на питання, чи посприяє це відновленню мирних переговорів між сторонами, перерваних у 2014 році.

На своїй першій прес-конференції у Єрусалимі Ґрінблатт заявив, що досягнута домовленість про збільшення щорічних поставок Ізраїлем питної води палестинцям – з 20 до 30 мільйонів кубометрів.

Угода підписана у рамках «водного проекту» – плану побудови тунельного водоводу від Червоного до Мертвого моря протяжністю близько 200 кілометрів і опріснювального заводу у йорданському порту Акаба. Проект фінансується Світовим банком. Його головними цілями є збільшення постачання питної води Йорданії, Ізраїлю і палестинським територіям, а також запобігання висиханню Мертвого моря.

дата публікації: 13-07-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Олександр ткаченко продовжує смоктати у смердючого товстозадого шахрая коломойського
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Законопроекти, які ініціює міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський та народний депутат України Олександр Ткаченко щодо регуляції діяльності ЗМІ, можуть стати інструментами згортання свободи слова в Україні. Про це заявив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: